1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kanunsuz Topraklar 15. Bölüm

Kanunsuz Topraklar 15. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmey devam ediyor. Kanunsuz Topraklar 15. Bölüm ile 2 Şubat Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara Kanunsuz Topraklar bölümleri sevenleri ile Fox tv ekranlarında buluşmaya devam ediyor. Kanunsuz Topraklar dizisinin 14. bölümünde; Davut suikastçinin ensesindedir. Teğmen Sezai Şehit olmuştur. Davut her ne pahasına olursa olsun katilleri bulacak ve kardeşi yerine koyduğu Sezai’nin intikamını alacaktır.

Kanunsuz Topraklar 15. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 14. Bölüm Özeti

Teğmen Sezai’nin canına kıymışlardır… Zonguldak ayağa kalkmıştır… Şehitlerini son yolculuğuna uğurlamak için seferber olurlar. Teğmen Sezai’ye kahraman bir vatan evladına yakışacak biçimde, büyük bir cenaze töreni düzenlenir… Davut her ne pahasına olursa olsun katilleri bulacak ve kardeşi yerine koyduğu Sezai’nin intikamını alacaktır. Bu sırada düşman da boş durmayacaktır elbette… Bunun farkında olan Davut, Gülfem’e de bir zarar gelmesinden çok korkmaktadır. Önce onu kendinden uzaklaştırmaya çalışsa da sonra onu korumak için kollarının altına alacaktır. Bu sırada Bahar’a Fransa’dan beklenmedik bir misafir gelir. Celal ve Fikriye evlenmeye karar vermişlerdir ama tüm bu karmaşanın içinde onlar da ne yapacaklarını bilemez bir halde kalakalmıştır. Asude’nin paraları alıp kaçması üzerine sudan çıkmış balığa dönen Yavuz ise fellik fellik konağa dönmenin yollarını aramaktadır. Attığı her adımda sadece kendi çıkarlarını düşünen Ali Gelik’in ise kafasında binlerce tilki kuyrukları birbirine değmeden dolanmaktadır. Gülfem’e yakınlaşmak için kimsenin aklına gelmeyecek planlar yapıyordur. Ve bir gece ansızın Paşazade Konağının kapısı çalınır… Hiç beklenmedik biri, hiç beklenmedik bir anda Gülfem’in karşısına çıkar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir