1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 12. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 12. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 12. Bölüm ile 7 Aralık Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları enlara gelen Evlilik Hakkında Herşey dizisi son bölümde Melisa, Azra’nın yardımıyla hukuki yollarla Koray’la mücadele ederken bir anlık hata her şeyi mahvedecektir. Melisa, kendisini dövmeye gelen Koray’ı öldürdü mü? Neyran ve Koray hazırladıkları protokolü Melisa’ya imzalatmak için tekrar Arsen Cevher Hukuk’a gelirler. Fakat bu sefer kötü bir sürprizle karşılaşma sırası onlardadır.

Evlilik Hakkında Her Şey 12. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 12. Bölüm 2. Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 11. Bölüm Özeti

Neyran ve Koray tarafından köşeye sıkıştırılan Melisa’ya bir çıkış yolu arayan Azra ve Yıldırım’ın işi bu sefer hiç de kolay olmayacaktır. Ural ve Sanem cephesinde ise gerilim hat safhadayken DNA sonucu gelir. Çolpan ve Erman, Serhan’ı köşeye sıkıştırmanın bir yolunu bulmuşlardır. Yalın ve Güneş evlilik tarihi almalarının ardından ailelerini tekrar bir araya getirmeye karar verirler. Nişan töreninden sonra ilk kez bir araya gelecek olan iki aile için bu akşam yemeği beklenmedik gelişmelere sebep olur. Neyran ve Koray hazırladıkları protokolü Melisa’ya imzalatmak için tekrar Arsen Cevher Hukuk’a gelirler. Fakat bu sefer kötü bir sürprizle karşılaşma sırası onlardadır

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir