Aşkın Tarifi 1. Bölüm
0

Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, Cem Davran ve Alper Saldıran gibi isimlerin başrolünü üstlendiği Aşkın Tarifi dizisi Kanal D ekranlarında başlıyor. Aşkın Tarifi 1. Bölüm ile 7 Haziran Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fransız mutfağında uzman Gaziantepli bir şefin heyecan dolu aşk hikayesini seyirciyle buluşturacak olan dizinin yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp, yönetmenliğini Deniz Koloş, yaratıcı yapımcılığını Birsel Çıkıncı üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise, Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme alıyor.

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.

Aşkın Tarifi 1. Bölüm ile 7 Haziran Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Aşkın Tarifi 1. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=DQFs_KWaEAE”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir