1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 13. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 13. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 13. Bölüm ile 14 Şubat Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi TRT1 ekranlarında güne damga vurmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 12. bölümünde; Kekavmenos’u tuzağa çekmek için Akça’yı kalede tutan Alparslan, saraydaki saldırıya yetişmek için Rey’e gitmiş geri döndüğünde ise Yınal’ın askeri olan Haris’in Akça’yı kaçırdığını öğrenmişti.

Alparslan Büyük Selçuklu 13. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 13. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 12. Bölüm Özeti

Haris’in peşine düşen Alparslan, Akça’nın kaçırılmasının ardında kimlerin olduğunu çözmeye çalışır. Yınal mı? Bozan mı? sorusu yanıt aradı. Vaspurakan’a vali olarak atanan Diyojen, Akça’yı Alparslan’dan evvel ele geçirmek üzere büyük bir oyun kurar. Tuğrul Bey, büyüyen karmati tehlikesine karşı tedbirleri arttırır.
Alparslan Akça’yı kaçıranın Emir Bozan olduğunu öğrenebilecek mi? Akça’yı bir Bizans casusu olarak bilen Bozan, ona karşılık Kekavmenos’tan ne isteyecek? Kekavmenos Akça için kimlerle nasıl bir pazarlığa girecek? Kekavmenos’u öldürmekte kararlı olan Akça, hiç hesap etmediği bu durumdan nasıl kurtulacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir