Arka Sokaklar 594. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar sezon finali bölümü ile Kanal D ekranlarına geliyor. Arka Sokaklar 594. Bölüm sezon finali bölümünü 18 Haziran Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar dün akşam 593. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünde; Ali, yaşananlarının ağırlığını sırtlamış bir şekilde sokaklarda yürümektedir. Ruh hali fazlasıyla kötüdür. Tekinsiz tiplerle münakaşa yaşaması üzerine bile bile dayak yer ve adeta kendini ölüme bırakır. Arka Sokaklar 594. Bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı.

Arka Sokaklar 594. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Bm9oCw5O2js”]

Arka Sokaklar 593. Bölüm Özeti

Ali, yaşananlarının ağırlığını sırtlamış bir şekilde sokaklarda yürümektedir. Ruh hali fazlasıyla kötüdür. Tekinsiz tiplerle münakaşa yaşaması üzerine bile bile dayak yer ve adeta kendini ölüme bırakır. Ekibimiz olayı öğrense de durum bir süre Rıza Baba’dan gizli tutulur. Pınar ve Ali çiftini bir araya getirmek için Hüsnü’nün kafasında bir şeyler vardır.

Savcı Faruk’u zora sokacak olan silinen Hulki’nin ölümüne ilişkin görüntüler bulunmuştur. Planlanana göre, görüntüler bir an önce Savcı Faruk’un önüne konularak Zeliha’nın soruşturma dosyası kapatılmalıdır. Pelin ve Adem, kendilerini kurtarmak adına Kudret Mazı’nın işine yarayacak bilgileri adama ulaştırırlar. Bu bilgiler ışığında Kudret ve Ferhat, kanlı planlarını işleme koyarlar. Bu plandan sağ çıkamayan Kudret’in intikamını almak üzere Ferhat, Savcı Faruk’u markajına alır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir