1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Leyla ile Mecnun 3. Bölüm

Leyla ile Mecnun 3. Bölüm
0

Exxen platformunun sevilen dizisi Leyla ile Mecnun yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Leyla ile Mecnun 3. Bölüm ile 17 Eylül Cuma günü Exxen platformundan izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında çıktığı maceraya 8 yıl aradan sonra Exxen platformunda geri dönenen absürd komedi dizisi Leyle ila Mecnun yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Mecnun’un kendini Leyla’ya tanıtabilme çabaları bu bölümde de sürüyor. Leyla ile Mecnun 3. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Leyla ile Mecnun 3. Bölüm Fragmanı

Leyla ile Mecnun 2. Bölümde Neler Oldu?

Leyla ile Mecnun dizisi “Unutulan Bir Daha Hatırlanmaz” isimli 2. bölümü ile Exxen platformunda yayınlandı. Uykuya daldığı her an kendini Leyla’nın yanında bulan Mecnun, gerçek hayatında evlerini satın almak isteyen kişinin kız arkadaşının Leyla olduğunu öğrenince deliye döner. Leyla’nın erkek arkadaşını gözü tutmayan Mecnun İsmail abi ile birlikte bir açığını arar. Öte yandan Yavuz mahalledeki evleri satın almak ister ve Erdal Bakkala evini satması için cezbedici bir teklifte bulunur. Bu teklif ile gözünde dolarlar canlanan Erdal bakkal, Nurten nedeni ile evini satamaz ve 8 sene önceki bakkal borçlarını toplamak için mahalleliyi kapı kapı dolaşır.

Leyla’nın sevgilisinin açığını araya İsmail abi onun iş yerinde Erdal bakkal ile çalışmaya başlar. Bir depoda çalışmaya başlayan İsmail abi Leyla’nın sevgilisinin pis işler çevirdiğini düşünür. Mecnun ile birlikte bir kafeye kadar Leyla’nın sevgilisini takip ederler ve şüpheli bir kutu teslimatına denk gelirler. Peki o kutunun içinden ne çıkar? Leyla ile Mecnun izlemek için Exxen platformuna üye olunuz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir