1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 19. Bölüm

Aziz 19. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen yeni sezon dizisi Aziz yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Aziz 19. Bölüm ile 25 Mart Cumartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Aziz yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aziz 18. bölümünde Efnan’ın kına gezesi ve mutlu çiftin düğün merasimi dikkat çekiyor. Efnan ve Aziz’in bu mutlu gününde Pierre’nin planları ise izleyiciyi endişelendiriyor. Aziz ve Efnan nihayet muratlarına ererken düğünde patlayan silah yürekleri ağızlara getirdi.

Aziz 19. Bölüm Fragmanı

Aziz 18. Bölüm Özeti

Aziz’in Efnan’la düğününü tüm Antakya’ya duyurduğu tanıtımda genç aşıkların mutlu günü için hazırlıklar başlıyor. Kınası yapılan Efnan’ın güzelliği göz doldururken, sevilen çiftin gelinlik ve damatlıkla görüldüğü anlar büyük beğeni kazanıyor. Aziz’e karşı yenilgiyi kabullenemeyen Pierre ise Aziz ile Efnan’ın bu mutlu gününü bozmak için son hamlesini yapıyor. Pierre’in düğünde ne yapacağı merak konusu olurken patlayan silah sesi ve yaşanan korku dolu anlar akıllarda soru işaretleri oluşturuyor. “Aziz ile Efnan’ın düğününde neler olacak?” sorusunun yanıtı için şimdiden nefesler tutuldu!

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-15

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir