1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kaderimin Oyunu 14. Bölüm

Kaderimin Oyunu 14. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen yeni dizisi Kaderimin Oyunu yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kaderimin Oyunu 14. Bölüm ile 25 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarında kısa sürede beğenilen ve kanalın şu an tek dizisi olarak ekranlarda kalmayı başaran Kaderimin Oyunu dizisi yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye hazırlanıyor. 18 Mart Kaderimin Oyunu son bölüme, Gülsüm ile Asiye yüzleşmesi damga vurdu. Duyduklarıyla alt üst olan Gülsüm, Asiye’nin karşısına çıkar. Sevenleri yeni bölümde neler olacak diye merak ederken Kaderimin Oyunu yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Kaderimin Oyunu 14. Bölüm Fragmanı

Kaderimin Oyunu 13. Bölüm Özeti

Duyduklarıyla alt üst olan Gülsüm, Asiye’nin karşısına çıkar. Asiye çok zor bir karar almak durumunda kalır. Mahir her şeyi öğrendiğinde, onları neler bekliyor endişesiyle sıkışmıştır. Cemal, Helin’le sarsılan ilişkisini sorgularken, bir yandan da hataları yüzünden mecbur kaldığı hayatına isyan etmektedir. Çember daralırken, Asiye ve Cemal için kader yine ağlarını örmeye devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir