1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 28. Bölüm

Aziz 28. Bölüm
0

Show TV ekranlarında yayınlanan Aziz dizisi Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aziz 28. Bölüm ile 3 Haziran Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aziz yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 27 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen Aziz dizisi reyting sıralamasında Total de 2,94 izlenme oranı ile 9. oldu. Aziz’in 27. bölümünde Seçim telaşı yaşayan Hatay da beklenmeyen bir gelişme olur. Ancak Aziz yaşananların izini sürmektedir. Gün sonunda kazanan kim olacaktır?

Aziz 28. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Aziz 27. Bölüm Özeti

Efnan’ın Kenan tarafından alıkonulması Pierre, Aziz ve Kenan arasında büyük bir hesaplaşmanın kapısını aralar. Efnan’ın Kenan konusunda söyleyecekleri Pierre’in geri adım atmasına sebep olur. Pierre eline geçen fırsatla kimsenin hesap edemediği bir planı devreye sokar! Hatay seçimlerinin gerçekleştirilecek olması basının ilgisini çeker. Pierre, Hatay’ın demokrasi ile tanışacağını müjdelerken Aziz’in hedefinde Hatay’a gelen gazetecilerden Zehra vardır. Aziz, Pierre’in gerçek yüzünü ortaya çıkarabilmek için güven kazanmalıdır! Seçim telaşı yaşayan Hatay’da beklenmeyen bir gelişme olur. Pierre’in planı yolunda ilerlerken Kenan aile geçmişini açıklamaya karar verir. Ancak Aziz yaşananların izini sürmektedir. Her ne yaşanılmış olursa olsun gerçeklerin ortaya çıkma gibi bir huyu vardır! Gün sonunda kazanan kim olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir