Payitaht Abdülhamid 152. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümleri TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 152. Bölüm ile 21 Mayıs Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma günlerinin reyting rekorları kıran dizisi Payitaht Abdülhamid 152. bölüm fragmanı yayınlandı! En son bölümde Şehzade Ahmed Nuri’nin vurulması ile dizi bitmişti. Bir çok kişi Ahmed Nuri efendi öldü mü sorusuna yanıt ararken Payitaht Abdülhamid 152. bölüm fragmanı Şehzade görünmedi. Reval’de yapılan tertipler üzerine Sultan Abdülhamid yeni oyunlar kuruyor.

Payitaht Abdülhamid 152. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Q_0xePR92J0″]

Payitaht Abdülhamid 152. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0L9auxAs3lM”]

Payitaht Abdülhamid 151. Bölüm Özeti

Mahmut Paşa, oğlu Rıfat ile ortak olan köşkün satışı için tüm yetkiyi Karaso’ya verir. Abdülhamid Mahmut’a yardım edenin kimliğini açığa çıkarmak için köşkün satış sürecine Nadir Ağa’yı dahil eder. Bayram günü esnafı ziyaret için çarşıya inen Abdülhamid ve heyetini bir sürpriz beklemektedir. Mary, yaptığı tertiple Saliha’yı atlatmış, Abdülhamid’in gözüne girmeyi başarmıştır. Ancak Abdülhamid de sultanına yapılan saldırının faillerini bulmaya kararlıdır. Abdülhamid’in yaptığı tertip Mary’nin planlarını alt üst eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir