1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baba 3. Bölüm

Baba 3. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen yeni dizisi Baba, yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Baba 3. Bölüm ile 1 Mart Salı akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarında kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan Baba dizisi kısa sürede nbüyük beğeni topladı. Baba dizisinin 2. bölümünde; Saruhanlı ailesinin İstanbul’daki hayatı sürprizlerle başlar. Emin’e söylenen “Siz artık sadece size ait değilsiniz…” sözleri ise bölüme damga vurdu.

Baba 3. Bölüm Fragmanı

Baba 2. Bölüm Özeti

Ödemiş’te kalan Kadir, Emin ile bir kez daha yüzleşince Kadir kendisini ailesinden uzakta bulur. Yıllar sonra sevdiği kadını görmeye gider. Ancak hiçbir şey bıraktığı gibi değildir. Köşke alışmaya çalışan aile fertleri yeni hayatlarının getirdiği zorluklarla tanışır. Emin kendi yöntemleriyle bu zorluklarla baş etmeye çalışırken karşısında İlhan Karaçam’ı bulur. Bu yeni hayat çok farklı ve zorlu sorumlulukları da beraberinde getirecektir. Emin ise önemli bir karar almak zorundadır. Emin’in verdiği karar, Kadir’in hayatını bir kez daha değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir