Evlilik Hakkında Her Şey 4. Bölüm
0

FOX ekranlarının yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 4. Bölüm ile 12 Ekim Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey’in 5 Ekim tarihli bölümünde Songül’ün Elçin’den çocuğu olduğunu öğrenmesi şok etkisi yarattı. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin son bölümünde; Babalarıyla yüzleşen Azra, Sanem ve Güneş’in duyguları alt üst olmuştur. Sergen gerçek yüzünü gören Yıldırım’a kendini ispat etmek için yeni stratejiler geliştirirken Ceylan’ın kocası tarafından bıçaklanması kadın cinayetlerine vurgu yaptı.

Evlilik Hakkında Her Şey 4. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 4. Bölüm 2. Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 4. Bölüm 3. Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 3. Bölüm Özeti

Babalarıyla yüzleşen Azra, Sanem ve Güneş’in duyguları alt üst olmuştur. Hayatlarında kalmaya kararlı olan Faruk’u bir tehlike olarak gören Çolpan’ın ise tüm çabalarına rağmen geçmiş peşini bırakmayacaktır. Azra’nın tesadüfen karşılaştığı çaresiz bir anne kısa bir süre içinde hayatına hem umut hem keder getirecektir. İlk duruşmaya bir gün kala, Alpay’ın kendilerinden sakladığı bilgilerin peşine düşen Azra ve Songül’ü hem heyecanlı hem de gerilimli bir macera beklemektedir.

Sergen, gerçek yüzünü gören Yıldırım’a kendini ispat etmek için yeni stratejiler peşindeyken, Yıldırım yıllar sonra belki de en son konuşmak isteyeceği kişi, Çolpan Cevher ile yüz yüze gelecektir. Alpay’a olan öfkesiyle intikam yolunda hızla yürüyen Songül’ü ise inanmakta güçlük çekeceği gerçekler bekler. Sanem’in, Ural ve kızıyla yakınlığından rahatsız olan Eylül, kurnaz planlarıyla Sanem’in kuyusunu kazmaya niyetlenir. Azra ve Sanem’in hayatlarını değiştirecek bazı gerçekler ise şans eseri şahit oldukları bir konuşmayla ortaya çıkar

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir