1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm 13 Şubat Cumartesi akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 51. bölüm tanıtımı yayınlandı. Kuzey’in telaşla kızlarına seslendiği tanıtımda Kuzey ile Yıldız, bebeklerinin tekmeleme sevincini yaşıyor. Nahide’nin bebekleri için bulduğu isim Sefer’i şaşırtırken Cevher, Fahriye’ye evlenme teklif ediyor. Kuzey’in annesi, Kuzey ile Yıldız’ın bebek doğana kadar beraber yatmayacaklarını söylerken, ikilinin bu karara uyup uymayacağı ise merakla bekleniyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 50. son bölümde; Yıldız’ın hamilelik haberiyle bütün aile büyük bir sevinç yaşarken, Kuzey ile Yıldız çifti de gelecek bebekleri için tatlı bir heyecan yaşıyordu. Diğer tarafta evlenmeyi dört gözle bekleyen Poyraz ve Kamer de, kız isteme merasiminin bir an önce gerçekleşmesini istiyordu. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=9MJwmZYVUqo”]

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 50. Bölüm Özeti

Tam bekledikleri an yaşanırken, Kuzey’in Kamer’i vermeyerek itiraz etmesi herkesi şaşırttı. Kuzey, kendisinin kız isteme sürecinde yaşadıklarını hatırlayarak, Poyraz’ı zorlamaya karar verdi. Bebek sürprizi Kuzey ile Yıldız’ın tüm hayatını değiştirmeye başlarken, doktorun söyledikleriyle Kuzey, Yıldız’ı korumak için adeta olağanüstü hal başlattı.

Doktor, Yıldız’ın hamilelik sürecinde çok dikkat etmesi ve stresten uzak kalması gerektiği konusunda uyarıda bulundu. Bunun üzerine Yıldız’ın artık çalışmasını istemeyen Kuzey, restoranı devralarak koruma tedbirlerine başladı ve Yıldız’ı eve gönderdi. Nahide’nin başlayan sancıları herkese panik dolu anlar yaşatırken, Sefer’in telaşı ekran başındaki izleyicilerin yüzünü güldürdü. Nahide’nin sonunda doğumu başladı ve çiftin bir kız bebeği dünyaya geldi. Finalde ise yürekleri ağza getiren bir kaza yaşandı. Kuzey’in kızları evde yokken Yıldız, restorana gidip Kuzey’e bakmak istedi ancak evden çıktığında yere düştü. Acı içinde kalan ve sesini kimseye duyuramayan Yıldız’ın hali korku dolu anlara sahne oldu.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Cengiz Bozkurt, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

İlginizi Çekebilir
vlcsnap-2020-09-08-00h00m31s777

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir