İçimizden Biri 4. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi İçimizden Biri yeni bölümleri ile artık Salı akşamları Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. İçimizden Biri 4. Bölüm ile 3 Ekim Pazar akşamı yerine 5 Ekim Salı akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarının yeni dizisi İçimizden Biri yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. 26 Eylül Pazar akşamı yayınlanan son bölümde Willson ailesi Havva’yı Hacı Hünkar’dan isterken Adam, yeni zorlu görevlerle karşı karşıya kalıyor. İçimizden Biri 4. Bölüm fragmanı yayınlandı.

İçimizden Biri 4. Bölüm Fragmanı

İçimizden Biri 4. Bölüm 2. Fragmanı

İçimizden Biri 3. Bölüm Özeti

Havva’nın aldığı acı haber, babasının acımasız bir oyunu çıktı. Hacı Hünkar, Havva’yı cezalandırmak için kalp krizi geçirip öldüğünü söyletti. Havva, her şeyin bir plan olduğunu öğrenince babasına çok kırıldı. Hacı Hünkar, Adam ne yaparsa yapsın onu damat olarak kabul etmiyordu.

Adam ise Havva’ya olan aşkını ve kendisinin de bir Türk olduğunu kanıtlayabilmek için pes etmeden çabalamaya devam etti. Diğer tarafta Eva da Havva ile Adam’ı ayırma planları yapmaya devam etti. Bu sefer hedefinde Havva’nın annesi Adile vardı. Adam, evliliklerini bir bebekle taçlandırmak istediğini Havva’ya söyledi. Havva ise henüz buna hazır olmadığını söyledi. Bu durum iki aşığın arasında gerginliğe sebep oldu. Adam, Havva’nın kendisine güvenmediğini düşündü ve evi terk etti. Olayın ardından Adam, sarhoş olup konağın kapısına dayandı. Adam’ın yaptığı taşkınlıklar Havva’yı şoke ederken ikilinin tartışması daha da alevlendi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir