Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 4. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 4. Bölüm ile 7 Ekim Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 3. bölümü ile dün akşam TRT1 ekranlarında yayınlandı. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi, Sipahi Yakup Ağa’nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatıyor. 30 Eylül Perşembe akşamı ekranlara gelen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 3. bölümde, Düşmanlarını deryanın derin ve karanlık sularına gömen İshak; Baba Oruç ve İlyas’ın tüm ısrarlarına rağmen evine, Midilli’ye dönmeyi seçer.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 4. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 3. Bölüm Özeti

Düşmanlarını deryanın derin ve karanlık sularına gömen İshak; Baba Oruç ve İlyas’ın tüm ısrarlarına rağmen evine, Midilli’ye dönmeyi seçer. Fakat yaşadığı hadisenin etkisi hala üzerindendir ve Midilli’de onu büyük bir yüzleşme beklemektedir.

Pietro, peşinde olduğu demirciyi her yerde ararken, adım adım da sırra yaklaştığını düşünmektedir. Sırra ulaşmak uğruna eline geçen her fırsatı değerlendirmeyi de ihmal etmeyecektir.Baba Oruç’a destek olduğu için başı belaya giren İsabel kaldığı durumdan kurtulmak için planlar yaparken aynı anda babasıyla da karşı karşıya kalır.

Hızır ve sırrın peşinden gidenler, yeni soruların cevabını bulmak için oldukça çetin mücadelelerin içerisine girerler.
Hızır soruların cevaplarını bulup kadim düşmanlarını alt edebilecek mi?
Pietro yaklaştığını düşündüğü sırrın cevabını bulabilecek mi?
İsabel, Baba Oruç için öz babası Silvio’ya karşı çıkabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir