1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 29. Bölüm

Sadakatsiz 29. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara geliyor. Sadakatsiz 29. Bölüm ile 12 Mayıs Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 28. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Burak Sergen’in yer aldığı dizinin yeni bölümleri Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Asya ve Derin’in bulunması Volkan için yeni bir ikilemin habercisidir. Asya ve Derin’in bulunması Volkan için yeni bir ikilemin habercisidir. Planının sonuçlarıyla yüzleşmek Derin’i köşeye sıkıştırmıştır fakat onun evliliğinden vazgeçmeye niyeti yoktur. Sadakatsiz 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 28. son bölüm özeti.

Sadakatsiz 29. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=rcViVlTHibw”]

Sadakatsiz 28. Bölüm Özeti

Kendini her şeyden uzaklaştırmaya kararlı olsa da bunun imkansızlığıyla yüzleşen Asya’nın atacağı adım merak uyandırır. Yaşananların sonuçları Volkan’ı yepyeni bir karar almaya iterken, Asya, Volkan ve Derin’i bir kez daha karşı karşıya getiren gelişme ne olacaktır?

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu Sadakatsiz’in senaryosunu ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk uyarlıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir