1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 58. Bölüm

Hercai 58. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen ATV dizisi Hercai yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hercai 58. Bölüm ile 7 Şubat Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen dizinin yeni bölümünde Miran ve Cihan geri dönüşü olmayan bir yola girdiler ve ortalık karıştı. 31 Ocak Pazar akşamı ekranlara gelen Hercai dizisi son bölümü ile yine nefesleri kesti. Büyük heyecanın yaşandığı son bölüm sonrası gözler 58. yeni bölüm fragmanı çevrildi.

Hercai 58. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=w1O-pP1h-2Y”]

Hercai 58. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=98xXlNVvfq4″]

Hercai 57. Bölüm Özeti

Miran geçirdiği kazanın ardından bir türlü kendine gelemez, müdahalelerin yetersiz kaldığı anda Reyyan devreye girer ve aşklarından aldığı kuvvetle bir mucizeye sebep olur. Olanların kazadan ibaret olmadığı aşikardır.

Reyyan öğrendiklerinden sonra Füsun’un karşısına dikilir ve hesap sorar. Azize Füsun’la ilgili bir karar vermeye çalışırken Füsun da kızından bir iz bulmanın peşindedir. Miran ve Cihan geri dönüşü olmayan bir yola girerken her gün biraz daha kötüleyen Yaren ise sonunda dayanamaz ve Füsun’a bir itirafta bulunur.

Azra’nın gelişiyle mutlu olan Dilşah bir yandan da Azize’nin onu elinden almasından korkmaktadır. Bu korku ona çok büyük bir hata yaptırır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir