1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 58. Bölüm

Mucize Doktor 58. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Mucize Doktor 58. Bölüm ile 15 Nisan Perşembe akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor 57. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan’ın yer aldığı dizi her Perşembe akşamı FOX TV ekranlarında yer alıyor. Mucize Doktor 57. son bölüm yayınlandı. Mucize Doktor dizisinin son bölümünde; Ferman sol eliyle cerrahlığa dönmeye kararlıdır ama Vuslat onun yerine çoktan birini bulmuştur. Mucize Doktor 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 57. son bölüm özeti.

Mucize Doktor 58. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=d9N0vJPxUyw”]

Mucize Doktor 58. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=v4c-6Gn1xJo”]

Mucize Doktor 57. Bölüm Özeti

Yeni cerrah Muhsin, Ali gibi bir teşhis dehasıdır ve hastane gündemine bomba gibi düşer. Kendini tehdit altında hisseden Ali vakayı ondan önce çözmeye karar verir. İki dahi doktor şahit olan herkesi şaşkına çeviren, kıyasıya bir mücadeleye girerler. Sonunda kazanan kim olacaktır? Ali mi? Yoksa Muhsin mi?

Bir daha cerrahlık yapamayacağı gerçeğiyle yüzleşen Ferman vazgeçmemeye kararlıdır. Başarı şansı çok düşük olsa da Ali, Ferman’ın elini kurtarabilmek için bütün yeteneklerini seferber eder. Diğer taraftan Demir’in ortadan kayboluşu ve Tanju’nun bölümde tek uzman kalışı bir asistan için yepyeni bir fırsat demektir. Sonunda Ferman’ın el ameliyatı başlar. Bu bir devrin sonu mu olacaktır? Yoksa her son bir başlangıç mıdır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir