1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 50. Bölüm

Kardeşlerim 50. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 50. Bölüm ile 30 Nisan Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisi yine izleyenlerine heyecanlı dakikalar yaşattı. 23 Nisan Cumartesi akşamı ekranlara gelen Kardeşlerim son bölümü reyting sıralamasında Total de 7,13 puan alarak 2. sırada yer aldı. Kardeşlerim 49. bölümde; Oğulcan betona gömülme tehlikesiyle karşı karşıya kalırken, Emir’in zorbalığı karşısında Harika’nın yaptığı hamle korkunç sona neden oldu.

Kardeşlerim 50. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 50. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 49. Bölüm Özeti

Oğulcan betona gömülme tehlikesiyle karşı karşıya kalırken, cezaevindeki Şengül’ün cephesinde önemli gelişmeler yaşanır. Liselerarası Dans Yarışması’na katılacak öğrenciler arasında sürpriz bir sonuç ortaya çıkarken; kozmetik markaları için ilk adımı atmak isteyen Nebahat ve Ayla, Akif’in şok edici teklifiyle karşılaşırlar. Ömer ile Oğulcan için şaşırtıcı bir hamle yapan Harika ise; Emir’in zorbalığı karşısında, Asiyelerle beraber hiç beklemediği bir durumun içine çekilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir