1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 66. Bölüm

Kuruluş Osman 66. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman 66. Bölüm ile 13 Ekim Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 65. bölümüyle ekranlara yeni sezonu ile geri döndü. Kuruluş Osman dizisinin son bölümünde; Malhun Hatun ve Bala Hatun’un sırrı merak uyandırdı. Kuruluş Osman’ın 65. yeni bölümünde Orhan’ın doğumu Kayı Obası’nı sevince boğdu.

Kuruluş Osman 66. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 66. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 66. Bölüm Özeti

Kuruluş Osman dizisinin 65. bölümünde, Orhan’ın doğumu bütün Kayı Obası’nı ve bölgedeki Türkmenleri sevince boğmuştur. Osman Bey’in beyliği günden güne büyürken bölgedeki etkisi sonucunda düşmanları da büyümektedir.

Osman Bey’in yeni hamlesi sadece İnegöl Tekfuru Aya Nikola’nın değil; Harmankaya Tekfuru Mikhael Kosses ve Bilecik Tekfuru Rogatus Laskaris’in yanı sıra Bizans İmparatoru ve Katolik dünyasının da karşısına çıkmasına neden olur! Öte yandan Osman Bey, Bala Hatun’un gebeliğini sır gibi saklarken, bu haber Malhun Hatun’a ulaşır. Malhun Hatun’un tepkisi iki hatun arasındaki ilişkiyi kökünden sarsacaktır.

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-34

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir