1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baş Belası 8. Bölüm

Baş Belası 8. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Baş Belası dizisinin günü değişti. Baş Belası yeni bölümleri ile Pazar akşamları yerine artık Cuma akşamı ekranlara gelicek. Baş Belası 8. Bölüm ile 6 Ağustos Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Baş Belası 7. bölüm izleyenleriyle buluştu. Dizide gizemli bir cinayet soruşturmasında birlikte çalışmak zorunda kalan, birbirine taban tabana zıt karakterdeki cinayet büro baş komiseri Şahin ve çocukluğundan beri polisiyeye ilgi duyan psikolog İpek’in eğlenceli öyküsü ele alınıyor. Baş Belası 8. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Baş Belası 8. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Baş Belası 8. Bölüm Fragmanı

Baş Belası 8. Bölüm 2. Fragmanı

Baş Belası 7. Bölüm Özeti

Atv ekranlarının sevilen dizisi Baş Belası 7. bölümde Emniyetten ayrılarak tek başına ‘Şebeke’nin peşine düşen Şahin, kendisine kurulan tuzaktan kurtulsa da İpek’in kaçırıldığını öğrenir. Emniyeti işe karıştırmadan İpek’i kurtarmak için harekete geçen Şahin, İpek’in bıraktığı ipuçlarını takip ederek iz sürmeye başlar. Cinayet büro Şahin’i görevine dönmeye ikna etmeye çalışırken, orman yolunda bulunan bir ceset ekibi harekete geçirir.

Cinayeti çözmeye çalışan ekibin elde ettiği kanıtlar, Şahin’in arkadaşı Uğur’u işaret etmektedir. Bu durum Şahin’e cinayet büroya dönmekten başka seçenek bırakmaz.

Bugüne kadar karşılaştığı cinayetlerden çok farklı olan bu vaka, Şahin’in en büyük sınavlarından birini vermesine sebep olacaktır. Şahin bu sınavı verirken İpek’in gözlem gücüne ve analizlerine ihtiyaç duyar. Ekibin umudunun tükendiği ve davanın kapanacağı noktada, İpek sonucu değiştirecek çözümü bulabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir