1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elkızı 11. Bölüm

Elkızı 11. Bölüm
0

Fox ekranlarının yeni sezon dizisi Elkızı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara geliyordu. Elkızı 11. Bölüm ile 15 Ocak Cumartesi akşamı yerine 16 Ocak Pazar akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz. Elkızı dizisi artık Pazar akşamları ekranlara gelecek.

Cumartesi akşamları Fox ekranlarında yayınlanan Elkızı dizisi 2 haftalık ara veriyor. Yeni bölüm 15 Ocak Cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Elkızı 10. Bölüm yayınlandı. Harun’un tehdidi karşısında annesinden ayrılmamak için, sevdiği adamı, Ali’yi nikah masasında bırakan Ezo’yu çok daha zorlu seçimler beklemektedir.

Elkızı 11. Bölüm Fragmanı

Elkızı 10. Bölüm Özeti

Harun’un tehdidi karşısında annesinden ayrılmamak için, sevdiği adamı, Ali’yi nikah masasında bırakan Ezo’yu çok daha zorlu seçimler beklemektedir. Hayatından çıkıp gitmesi için bütün servetini teklif etmesine rağmen Harun Ezo’dan karısı olmasını ister.

Harun yaşadıklarının faturasını Ezo başta olmak üzere, hayatındaki bütün kadınlara kesmiştir. Annesi dahil… Artık geminin kaptanı odur ve Nermin bile oğlu üzerindeki bütün hakimiyetini kaybetmiştir.

Ezo, Harun’dan kurtulmak için çırpınırken, Ali Ezo’dan gerçeği öğrenmeye çalışmaktadır. Sevdiği kadının çıkmazlarından habersiz neler olduğunu anlamaya çalışırken, Harun uğruna terk edildiğine inandırıldığı noktada çok tehlikeli bir sınırda bulur kendisini…

Seher ise Mert sayesinde yaralarını sarmış, yeni bir başlangıç yapmaya çalışırken; gösterdiği bir zaaf yüzünden çok daha büyük bir tuzağa çekilir. Konakta ise Cavidan’ın verdiği ilaçlarla yatağa mahkum olan Zeliha, ayağa kalkma mücadelesi vermektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir