1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Chucky 3. Sezon Onayını Aldı

Chucky 3. Sezon Onayını Aldı
0

Ünlü korku karakterinin yeni maceralarını anlatan Chucky Dizisi 3. Sezon ile devam edecek. Dizinin yaratıcısı Don Mancini, yeni sezonun şimdiye kadarki en korkunç sezon olacağını söylüyor.

Chucky 3. Sezon onayı aldı. Sevilen korku karakterinin hikâyeleri Syfy kanalındaki maceralarına devam edecek. Syfy ve USA Network, “Chucky“nin 3. sezonuna resmen onay verdi. Don Mancini tarafından yaratılan korku dizisi, 2017 yapımı Cult of Chucky’nin devamı olarak yayınlanmaya başladı ve 14 yaşındaki Jake Wheeler’ın (Zackary Arthur) bir bahçe satışında ikonik katil bebeği satın almasıyla birlikte başlayan Hackensnack, New Jersey cinayetlerini takip etti.

İlk defa Child’s Play (Çocuk Oyunu) ismiyle 1988 senesinde beyaz perdede boy gösteren Chucky, zaman içerisinde kendisine 8 filmi bulan geniş bir evren yaratmayı bilmişti. 2019 yılında Child’s Play ismiyle sinema evrenini sıfırlayan ikonik bebek, şimdilerde televizyon dünyasında dehşet seçmeye devam ediyor.

8 bölümden oluşan 2. sezonu 23 Kasım 2022 tarihinde noktalanan yapım, kısa bir sessizliğin ardından yeni sezon hazırlıklarına başladı.

2021’de prömiyeri yapılan dizi, hem eleştirmenlerden hem de “Chucky” serisinin uzun süreli hayranlarından büyük ölçüde olumlu tepkiler aldı. Birçok izleyici dizinin yaratıcılığını ve Chucky/Charles Lee Ray rolünü yeniden canlandıran Brad Dourif’in dönüşünü övdü. İlk iki sezonu boyunca kayda değer bir çıkış ve etkileyici reytinglerin ardından “Chucky”, ana karakterinin her zamanki kadar popüler olduğunu kanıtladı.

2. sezon finali Kasım ayında yayınlanan diziden sevindiren haber çok geçmeden geldi. Syfy ve USA Network, “Chucky” 3. sezonun resmi duyurusunu Televizyon Eleştirmenleri Birliği’nin 2023 Kış Basın Turu sırasında yaptı. Don Mancini, hayranlara destekleri için teşekkür etti ve bunun Chucky’nin şimdiye kadarki en korkunç sezonu olacağını söyledi:

“Chucky”nin oyuncu kadrosu ve ekibi, hayranlara ve eleştirmenlere ikinci sezona gösterdikleri ezici tepkiden dolayı teşekkür etmek istiyor. Bunun şimdi üçüncü sezon için resmi yeşil ışığı yaktığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu haber Chucky’yi çok mutlu etti. Bunun için Damballa’ya teşekkür ederim çünkü aksi takdirde Chucky ile uğraşmak açıkçası imkansız olurdu. Chucky’yi meşgul etmemize yardımcı oldukları için SYFY, ABD ve UCP’deki ortaklarımıza da çok teşekkür ederiz. 2023’te görüşmek üzere, Chucky’nin kendisinin şimdiye kadarki en korkunç sezonu olacağına söz verdiği sezon.”

“Chucky” 3. sezonun prömiyer tarihi henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir