1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elbet Bir Gün 3. Bölüm

Elbet Bir Gün 3. Bölüm
0

Fox ekranlarının yeni dizisi Elbet Bir Gün yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Elbet Bir Gün 3. Bölüm ile 21 Kasım Pazar akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları ekranlara Elbet Bir Gün dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk’ün oyuncu kadrosunda yer aldığı Elbet Bir Gün dizisinin son bölümünde; yıllar sonra bir araya gelen iki kız kardeşin hesaplaşması sert olur. Öte yandan Mehmet ise kardeşi Serdar’ın yaptığı büyük hata sebebiyle çok ciddi bir çıkmaza girmiştir.

Elbet Bir Gün 3. Bölüm Fragmanı

Elbet Bir Gün 3. Bölüm 2. Fragmanı

Elbet Bir Gün 2. Bölüm Özeti

Artık iki kız kardeş Cemil’den kendilerini korumak için bir arada olmak zorundadırlar ve birbirlerine taban tabana zıt olan kişilikleri bir arada kalmalarını zorlaştırır. Murat Güven, Nesime’nin kuyuya attığı Hacer’i bulur. Diğer yandan, Mevsim’in programa çıkmasıyla öfkesi tekrar kabaran Cemil Bey, Nesime ve Gizem’i bulmak için elinden geleni ardına koymaz. Mevsim ise bir yandan terk edilmiş olmanın öfkesini yaşayıp bir yandan annesini merak ettiği için bir an önce Nesime ve Gizem’e ulaşmak için yeni planlar kurar.

Mehmet ise kardeşi Serdar’ın yaptığı büyük hata sebebiyle çok ciddi bir çıkmaza girmiştir. Mehmet işteki krizle baş etmeye çalışırken, Sevilay’ın Gizem’le olan evliliğini bitirmek için kurduğu kumpastan bihaberdir. Gizem ve Nesime bir yandan hayatlarına devam edip bir yandan başlarındaki belalarla uğraşırken, her şeyden habersiz seferden dönen İsmail’i çok kötü bir sürpriz bekliyordur.

İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-5

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir