Zümrüdüanka 18. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen Fox tv dizisi Zümrüdüanka yeni bölümü ile devam ediyor. Zümrüdüanka 18. bölümü ile 7 Kasım Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarında olacak.

Zümrüanka dizisinin 31 Ekim Cumartesi akşamı ekranlara gelen 17. son bölümünde; Zümrüt ve Serhat evleniyor! “Sen kimseye acımadın ben de sana acımayacağım!” demişti Serhat… Diziseverler son bölüm özetini ve yeni bölüm fragmanını merak ediyor.

Zümrüdüanka 18. Bölüm Fragmanı

Zümrüdüanka 18. Bölüm 2. Fragmanı

Zümrüdüanka 17. Bölümde Neler Oldu?

Abbas, Serhat’ın gazabına uğrayacağını anlayınca, çareyi kaçmakta bulur. Abbas, kendini korumaya aldığını düşünürken, en büyük müttefiki olan Azimet’i kaybetmek üzere olduğundan habersizdir.

Serhat ve Deniz, boşanırlar. Zümrüt, Serhat’ın aşkına daha fazla kayıtsız kalamaz. Serhat ve Zümrüt, yaşadıkları tüm acılardan sonra, mutlu olmak için her şeye karşı durmak isterler. Ancak Abbas uzakta olsa dahi, onları temelli ayırmak için, çok tehlikeli bir planın tohumlarını ekmeye başlamıştır.

Suhandan’ın inadı, onu Hamit’le olan ilişkisini bitirme noktasına getirir. Ancak Deniz’in vereceği akıl, Suhandan’ın ilişkisine başka bir gözle bakmasını sağlayacak ve ona, yepyeni bir kapı açacaktır.

Zümrüt, tüm yaşananlardan sonra bir karar alır. Zümrüt’ün aldığı kararla, sadece Serhat’ın değil, tüm konağın kaderi değişecektir.

Abbas, günahlarından kaçabilecek midir? Zümrüt’ün aldığı karar, nelere yol açacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir