1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sol Yanım 2. Bölüm

Sol Yanım 2. Bölüm
0

Star tv ekranlarının yeni dizisi Sol Yanım yeni bölümü ile devam ediyor. Sol Yanım 2. bölüm ile 3 Aralık Perşembe akşamı Star tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

STAR TV ekranlarının yeni dizisi Sol Yanım dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Özge Yağız, Emre Bey, Cemre Baysel ve Tolga Mendi gibi genç oyuncularla öne çıkan Sol Yanım dizisinin ilk bölümünde; Hayatını tırnaklarıyla kazıyarak kazanmaya çalışan Serra’nın hikayesini anlatmaya başladı.

Sol Yanım 2. Bölüm Fragmanı

Sol Yanım 2. Bölüm 2. Fragmanı

Sol Yanım 2. Bölüm Özeti

Annesinin bakımıyla ilgilenmenin yanı sıra, lüks bir otelde çalışan ve özel bir üniversitede burslu okuyan Serra; genç yaşına rağmen büyük sorumluluklar üstlenmek zorunda kalmıştır. Aynı üniversitede okuyan varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim ise derslerine olan ilgisizliği ve eğlence düşkünlüğü ile ailesinden ve özellikle babası İhsan Kutlusay’dan tepki görmektedir.

İşten çıkıp derse yetişmeye çalışan Serra, otelde yaşadığı bir olay sonucunda okula limuzinle giderek tüm bakışların üzerinde toplanmasına neden olur. Serra’nın ünü okulda hızla yayılırken, Selim’le tesadüfi tanışmaları ikisinin de yaşamlarını tümüyle değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir