1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 108. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 108. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 108. Bölüm ile 14 Ekim Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın 107. bölümü ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde; Fekeli’nin ölümü herkesi sarstı. Fikret, amcasıyla son konuşmasını yaptı. Peki Bir Zamanlar Çukurova 108. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 108. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 108. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 108. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 108. Bölüm Özeti

Çukurova’nın hem ağası hem babası olan Fekeli, hayata gözlerini yumar. Fekeli’yi arabasında hareketsiz halde bulan Gaffur ve Raşit, ağalarının ölmüş olduğunu anlayıp konağa koşar. Can dostunun kötü haberini alan Lütfiye’nin feryadı yürekleri dağlarken, Fikret, amcasına karşı son görevini yerine getirip cenazesini omuzlar. Çukurova halkı, dürüstlüğüyle, adaletiyle Çukurova’ya örnek olan, babaları bildiği Fekeli’yi son yolculuğuna uğurlar. Fekeli’nin ani ölümü Lütfiye’nin içine kurt düşürür ve ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak ister.

Betül, amcasını kaybeden Fikret’e destek olmak için elinden geleni yapar. Yardımseverliğiyle cenazeye katılanların takdirini toplayan Betül, Şermin’i bile şaşırtır. Şermin, kızının Fikret’le evlenip servetine konmayı planladığını anlayınca o da Lütfiye ile buzları eritmeye çalışır.

Fikret ve Hakan arasında gerilim tırmanıyor

Züleyha, Demir’in yaşadığına dair umutlarını korurken; Hakan, Züleyha’nın çekimine kapılmaktan kendini alamaz. Züleyha ve Hakan, birlikte portakal bahçesine gezintiye çıkmışken Fikret gelir ve Hakan ile Fikret arasında ağız dalaşı başlar. İkisinin arasındaki gerilimin ortasında kalan Züleyha’nın sabrı taşar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir