İkimizin Sırrı 2. Bölüm
0

Pazar akşamlarının yeni dizisi İkimizin Sırrı yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanıyor. İkimizin Sırrı 2. Bölüm ile 15 Ağustos Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin yeni dizisi İkimizin Sırrı ilk bölümüyle 8 Ağustos akşamı ekrana geldi. İkimizin Sırrı dizisinin birinci bölümünde duygusal anlar yaşandı. Başrollerinde Leyla Feray ve Aras Aydın’ın yer aldığı İkimizin Sırrı, 1. bölümüyle 8 Ağustos Pazar akşamı izleyenleri ekran başına kilitledi. Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği dizi, kocasını kaybettikten sonra 7 yaşındaki kızı Hayal ile yalnız kalan Neva ayakta kalma mücadelesini anlatıyor.

İkimizin Sırrı 2. Bölüm Fragmanı

İkimizin Sırrı 1. Bölüm Özeti

Kocasını kaybettikten sonra 7 yaşındaki kızı Hayal ile yalnız kalan Neva ayakta kalma mücadelesi verirken aynı zamanda kocasının karanlık adamlara olan yüklü borcu nedeniyle başı belaya girmiştir. Bir yandan kötü adamlardan kaçarken diğer yandan hayat mücadelesi veren anne-kızın yolu bir trafik kazasında Alp Karahun ile kesişir. Yıllardır hayalini kurduğu mekânın açılışıyla uğraşan Alp’in hayatı ise tam yoluna girecekken geçmişten gelen bir figür ile sarsılır, hayatı alt üst olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir