Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. Bölüm ile 2 Şubat Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. son bölümü ekrana geldi. Son bölümde; Behzat, hainin Ebru olduğunu öğreniyor ve bu haberle yıkılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümleri Salı akşamları ekrana geliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Pelin Akil ve Hüseyin Avni Danyal yer alıyor. Yeni bölümleri ile her Salı akşamı ekrana gelen diziden yeni fragman merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. son bölüm özeti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=zXAuo0RYfNI”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. Bölüm Özeti

Hayriye Çakırbeyli’nin ani kaybı Çakırbeylilerin yanı sıra tüm dostlarını derinden sarsmıştır. Hızır Çakırbeyli yasını tutarken bir yandan da içlerindeki hainin peşine düşer.

Hızır Çakırbeyli annesinin kabrinde vasiyetini yerine getirmek için sabahlarken bir yandan da haini ortaya çıkarmak için kurduğu planı devreye sokar. Eşi Ceylan Çakırbeyli’nin de yardımıyla kendisine kurulan pusudan sağ çıkan Hızır Çakırbeyli, başka bir şokta hainin Ebru çıkmasından yaşar. Ceylan Çakırbeyli’nin her zaman yanında olan Ebru, ailenin ve yeraltı dünyasının bütün sırlarını bağlı olduğu şebekeye bildirmiştir.

Hayriye Çakırbeyli’nin vasiyetiyle Ebru’ya evlenme teklifi eden Behzat Façalı’ya ise sevenleri durumu anlatmak için plan yapar. Ebru’nun hainliğini öğrenen Behzat Façalı, sinirini ise evlerine baskın yapan Kaya’dan alır.

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-20

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir