1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 91. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 91. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ATV ekranlarında yayınlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova 91. Bölüm ile 8 Nisan Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 90. son bölüm ile ekrana geldi. Son bölümde; Demir, uzun zamandır peşinde olduğu gizli düşmanı ile karşı karşıya kalır. Başrollerinde Murat Ünalmış, Nazan Kesal, Melike İpek Yalova, Hande Soral ve Hilal Altınbilek’in yer aldığı Bir Zamanlar Çukuroava dizisinin son bölümünde; Babasının, sahipsiz bir kadına saldırdığını, kadını küçücük bir çocukla birlikte acımasızca sokakta bıraktığını iddia eden düşman Fekeli’nin yeğeni olarak tanıdığı Fikret’tir. Bir Zamanlar Çukurova 91. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bir Zamanlar Çukurova 90. bölüm özeti.

Bir Zamanlar Çukurova 91. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 90. Bölüm Özeti

Fikret’in yıllardır beklediği karşılaşma, eşit olmayan şartlarda gerçekleşmiştir ama nihayetinde karşı karşıya olan iki kardeştir. Damarlarında aynı kan akan ve birbirinden ölesiye nefret eden iki genç adam, şimdi kozlarını ölesiye paylaşacaktır. Üstelik hesaplaşma, Fikret’in yıllardır her gün hatırladığı o yağmurlu geceden başlayacaktır.

Hem Fekeli’ye destek olmaya, hem Fikret’i hayatla ve geçmişiyle barıştırmaya gelen Lütfiye, bir kez daha ortalığı sakinleştirmeye çalışır. Ancak Fikret’in kırılan çocuk kalbinin, yetişkin bir adam olarak onarılması çok zordur. Fikret bir kez daha tehlikeli bir oyunun içine girer. Onu takip eden Lütfiye, duruma müdahale etmek için Fekeli’yle işbirliği yapar ama bu daha da onarılamaz bir duruma sebep olur. Fekeli’nin kalbi öğrendiklerine dayanamaz!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir