1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölüm
0

ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölüm ile 11 Şubat Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 82. son bölüm ile ekrana geldi. Son bölümde; paralar ortaya çıkıyor. Züleyha, Hünkar’ın kıyafetlerini müzayede ile satıyor. Ümit ile Demir, yakınlaşıyor. Başrollerinde Murat Ünalmış, Nazan Kesal, Melike İpek Yalova, Hande Soral ve Hilal Altınbilek yer alıyor. Yeni bölümde neler olacağını merak eden diziseverler soruyor: Bir Zamanlar Çukurova 83 yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bir Zamanlar Çukurova 82. bölüm özeti.

Bir Zamanlar Çukurova 82. Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=3do58mhNPs0″]

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=GW2qP-k9Wx4″]

Bir Zamanlar Çukurova 82. Bölüm Özeti

Züleyha, Demir’in masasında bulduğu mektupla şaşkına dönecektir. Hünkar Yaman’ın eşyalarının satılacağı müzayede için işi başından aşkın olduğundan, mektubu kimin bıraktığının peşine düşemez hemen. Eşyalar, Çocuk Esirgeme Kurumu için satılacak ve Züleyha’nın bağışladığı bir araziye çocuklar için yaz kampı inşa edilecektir.

Evde de hem çalışanlar hem çocukları ile mutlu bir dönem yaşayan Züleyha, Demir ile ayrı odalarda süren hayatlarında kendisi fark etmese de ikilem içindedir. Demir, akşam yemeklerine katılmadığında onun burkulan yüreğini, Sevda görür ve dillendirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir