1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalancılar ve Mumları 3. Bölüm

Yalancılar ve Mumları 3. Bölüm
1

FOX tv ekranlarının yeni dizisi Yalancılar ve Mumları yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Yalancılar ve Mumları 3. Bölüm ile 17 Ekim Pazar akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

FOX’un yeni dizisi “Yalancılar ve Mumları” dün akşam 2. bölümü ile ekrana geldi. BBC yapımı, “Mistresses” dizisinin uyarlaması olan “Yalancılar ve Mumları”, 3 Ekim Pazar günü ilk bölümüyle ekrana geldi. Elçin Sangu, Ceren Moray, Feyyaz Duman, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar, Melike Güner, İsmail Demirci ve İlker Kızmaz’ın yer aldığı dizinin 2. bölümü dün akşam izleyici ile buluştu.

Yalancılar ve Mumları 3. Bölüm Fragmanı

Yalancılar ve Mumları 3. Bölüm 2. Fragmanı

Yalancılar ve Mumları 3. Bölüm 3. Fragmanı

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm Özeti

Evinde davetsiz bir misafir bulması, Elif’in hayatını yeniden gözden geçirmesine sebep olur. Şerife’nin Elif’e açıklaması gereken çok şey vardır. Ortaya çıkan gerçekler Engin’in planlarını nasıl etkileyecektir?

Ceyda, babasının onu hatırlayamamasıyla, Şebnem de Hasan’ın ilgisizliğiyle boğuşurken, dört arkadaş birbirlerine destek olurlar. Meliha ise kendi sorununu onlardan gizlemeyi ve içine gömmeyi tercih eder.

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-37

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Eki 30, 2021

    yalancılar ve mumları çok güzel bir dizi bitmese keşke :(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir