1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 5. Bölüm

Kalp Yarası 5. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kalp Yarası 5. Bölüm ile 2 Ağustos Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir haftalık aranın ardından 26 Temmuz Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkan Kalp Yarası’nın 4. son bölümünde Ayşe, Ferit’e karşı duygularının yoğunlaştığını fark ederken, Hande tarafından sürekli hor görülen Yaman’ın Betül’le sevgili olması dikkat çekti. Dizinin final anında Ferit’in hala Hande’yi sevdiğini düşünen Ayşe’nin boşanma kararı alması ise son bölüme damga vurdu.

Kalp Yarası 5. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 4. Bölüm Özeti

TV ekranlarında 26 Temmuz akşamı sevenlerinin karşısına çıkan Kalp Yarası’nda bu hafta Hande’nin İskenderun’a Ferit’le beraber gideceğini Ayşe’ye söylemesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Ferit’in de boşanmak istediğini söylemesi dikkat çekerken; Baha’nın Antakya’ya gelmesi şimdiden merak uyandırdı.

Baha’nın Ayşe’yi kurtarmaya çalışırken yaraladığı genç ölünce hapis cezası katlanır. Zor günlerden geçen Baha, Ayşe’nin evlendiğini duyunca büyük bir şok yaşar.

Baha’nın durumunu öğrenince büyük bir üzüntü yaşayan Ayşe, Ferit’e karşı duygularının da yoğunlaştığını fark eder. Ferit’in Hande’ye karşı bir şey hissettiğini düşünen Ayşe ikilemde kalır. Tam bu sırada Hatay’a beklenmedik bir misafir gelir. Bu davetsiz ve beklenmedik misafir konağın altının üstüne getirir.
Babasının ölümüne seyirci kalan Yaman için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hande tarafından sürekli hor görülen Yaman kendine yeni bir yol çizmeye karar verir.

Antakya’ya gelen gizemli misafirin peşine düşen Hande ise Ayşe’yle ilgili önemli bir bilgiye ulaşır. Tehlikeli bir oyuna girişen Hande tüm dengeleri değiştirerek oyunu yeniden kuracaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir