1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Bob’s Burgers 11. Sezon Onayını Aldı

Bob’s Burgers 11. Sezon Onayını Aldı
0

Fox kanalında 10 sezondur ilgi ile izlenen Bob’s Burgers için yeni sezon onayı geldi. Fox, 10 sezondur başarıyla devam eden Emmy ödüllü animasyon dizisi Bob’s Burgers’ı onbirinci sezon için resmen yeniledi. 2011 yılında başlayan ve aralıksız her sene yayınlanan dizi, yeni sezonda 200. bölümüne de imza atacak. Yeni sezonun yayın tarihi konusunda ise, pandeminin de belirsizliği sebebiyle net bir bilgi bulunmuyor.

Diğer iki kıdemli Fox animasyon dizisi The Simpsons ve Family Guy’ın da ikişer sezon daha yenilendiği geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı, Bob’s Burgers’ın durumu netlik kazanmamıştı ama hayranlar artık derin bir nefes alabilir. Koronavirüs pandemisinden önce, yılın ilk günlerinde bir röportaj veren Fox Entertainment Başkanı Michael Thorn, animasyon dizisinin yenilenebileceğini açıklamıştı ama daha sonra hem resmi bir açıklama gelmemesi, hem de pandemi nedeniyle tüm planların alt üst olması kararın gecikmesine sebep oldu. Şimdi yapılan yeni açıklamada Bob’s Burgers uzun süre Fox’ta olacak ibaresi kullanıldı. Anladığımız kadarıyla dizinin devamı ve yeni sezon onayları 11. sezonla kalmayacak.

Fox, Bob’s Burgers‘ın 11. sezonunun 2021 sonbahar programı kapsamında olabileceğini açıkladı. Dizi, ortak olarak en iyi animasyon programı kategorisinde iki kez Emmy kazanan yaratıcı / yönetici yapımcı Loren Bouchard ve 20th Century Fox Television tarafından üretiliyor Yaratıcı ekipte Bouchard’ın yanı sıra Jim Dauterive’in de önemli bir rolü bulunuyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir