1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 27. Bölüm

Sadakatsiz 27. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara geliyor. Sadakatsiz 27. Bölüm ile 21 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz. Güncelleme: Pandemi nedeni ile Sadakatsiz yeni bölümü 21 Nisan Çarşamba akşamı yerine, 28 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara gelecektir.

Sadakatsiz 26. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Burak Sergen’in yer aldığı dizinin yeni bölümleri Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Volkan, bir kez daha Asya’yı kaybettiğini iyiden iyiye düşünmeye başlar. Derin hakkında öğrendiği gerçekler ona bunları düşündürtür. Derin’in akıbeti ise sonunda belli olmuştur. Derin’in kaçırılma olayında parçaları yavaş yavaş birleştiren Volkan’ın hiç ummadığı bir durum ile karşılaşıyor. Ancak Volkan’ın hamleleri olacaklara etki etmiyor. Sadakatsiz 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 26. son bölüm özeti.

Sadakatsiz 27. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=SvKzJCSXFlg”]

Sadakatsiz 26. Bölüm Özeti

Sadakatsiz dizisinin son bölümünde bu kez de Asya kaçırılıyor. Asya kendine geldiğinde yanında Derin’i görüyor! Asya ve Derin kurtulabilecek mi? Derin’in ortada kayboluşun yankıları sürerken, çevresinde artan baskı Asya’yı zor durumda bırakır.

Derin’i bulmak ve Asya’yı aklamak için gözünü karartan Volkan kendi yöntemlerine başvurmaya karar verir. Beklenmedik darbelerle kendisini köşeye sıkışmış bulan Asya’ya uzanan yardım eli, herkesi merakta bırakır. Derin’le ilgili ortaya çıkan hangi gerçek, düğümün görünenden de büyük olduğunun kanıtıdır?

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-33

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir