1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Moodys 2. Sezon Onayını Aldı

The Moodys 2. Sezon Onayını Aldı
0

Fox kanalının geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan The Moodys dizisi yeni sezon onayını aldı. Denis Leary ve Elizabeth Perkins’in dizisi The Moodys 2. sezonu ile ekranlarda olmaya devam edecek.

CBS Television Studios, gösterinin arkasındaki stüdyo olarak üretimde yer alıyor. “The Moodys”, altı bölümlü bir tatil etkinliği serisi olarak tanıtıldı. Fox’un eğlence başkanı Michael Thorn, geçen yaz yaptığı açıklamada, dizinin başarılı olması halinde başka bir Noel sezonu için geri gelebileceklerini belirtmişti ve şu açıklamayı yapmıştı; “The Moodys’le, tatilleri FOX’un cesur ve sıra dışı bir şekilde yükseltmesi için yola çıktık. Sonunda özel bir şova, bir ailye ve kanaldaki herkes aşık olduk. Bob Fisher, Rob Greenberg ve Tad Quill, Noel’in histeriklerini mükemmel bir şekilde yakaladı. Denis Leary, Elizabeth Perkins ve inanılmaz oyuncular bize harika performanslar izletti. Eric ve Kim Tannenbaum ve CBS Television Studios bu dizide büyük ortaklar ve basitçe söylemek gerekirse, Moodys’in gelecekteki maceralarını dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Leary ve Perkins, Francois Arnaud, Chelsea Frei ve Jay Baruchel tarafından oynanan üç yetişkin çocukla birlikte ailenin lider karakterleri olarak rol alıyor. Dizide, María Gabriela de Faría, Josh Segarra, Kevin Bigley ve Gerry Dee de yer alıyor. “The Moodys”, Bob Fisher, Rob Greenberg ve Tad Quill tarafından yazıldı. Eric Tannenbaum, Kim Tannenbaum, Trent O’Donnell, Phil Lloyd ve Jason Burrows, Denis Leary ve Elizabeth Perkins’le birlikte dizinin baş yapımcıları olarak görev alıyor. İkinci sezonun da ilk sezon gibi yıl sonunda prömiyer yapması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir