1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elkızı 6. Bölüm

Elkızı 6. Bölüm
0

Pazar akşamları ekranlara gelen sevilen dizi Elkızı Fox ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Elkızı 6. Bölüm ile 27 Kasım Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının yeni dizisi Elkzı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Elkızı’nın 20 Kasım tarihli son bölümünde Harun’a inanıp inanmama arasında kalan Ezo’nun büyük yalanla yüzleşmesi dikkat çekti. Dizinin final anında ise Ezo’yu kaçıran kişinin Bekir çıkması haftaya damga vurdu.

Elkızı 6. Bölüm Fragmanı

Elkızı 5. Bölüm Özeti

Yalanlar içinde çırpınan Harun ve Nermin’i daha büyük bir tehlike bekliyordur. Hiçbir sırrın sonsuza dek saklı kalamayacağını unutan Nermin, kendisini bir başka yalanın içinde bulur ancak bu defa çok tehlikeli bir oyunun içine girmiştir.

Harun’a inanıp inanmama arasında kalan Ezo, kendisine söylenen asıl büyük yalanla yüzleşir. Şimdi hesap sorma zamanıdır. Hem Harun’a hem de Nermin’e. Cavidan ise en büyük destekçisidir Ezo’nun. Bir aile gibi hareket edecekler ve Bozdağlı’nın gücünü göstereceklerdir.

Kaza sonrası araları düzelen Ezo ve Ali’nin yakınlığı Ali’ye yeniden umut verir. Bunca yıllık suskunluğuna artık son verecektir fakat kapıda bekleyen bir başka düşman her şeyi alt üst eder. Ezo’nun özgürlüğü kadar hayatı da tehlikededir artık.

İlginizi Çekebilir
Hakim-Bolum-7

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir