Payitaht Abdülhamid 123. Bölüm
0

TRT ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümü ile devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 123. Bölüm izle. Payitaht Abdülhamid 123. bölüm 30 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak.

TRT1 ekranlarında Cuma akşamları yayınlanmakta olan Payitaht Abdülhamid dizisi, 5. sezonuyla yoluna devam ediyor. Bülent İnal’ın başrolünde yer aldığı Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde, Saray önünde patlatılan arabanın tahkikat raporu Abdülhamid’e getirilir. Cesedin Hechler’e ait olup olmadığı net değildir. İngilizler Hechler’in yeniden sefir olması için evraklarının tamamlandığını, Osmanlı’nın sefiri öldürerek savaş suçu işlediğini, Abdülhamid’e deklare ederler.

30 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak olan Payitaht Abdülhamid 123. Bölüm de yine büyük heyecan yaşanacak. 123. bölüm fragmanı paylaşıldı. Abdülhamid “Bir tertip yapacağız, öyle güçlü bir rüzgar estireceğiz ki, bulutların arkasındakiler apaçık görünecek” diyor… Yeni tertip, yeni plan ile dizinin hikayesinde yeni aksiyonlar sahnelerinin geleceği de fragmana yansıdı.

Bahadır Yenişehirlioğlu’nun canlandırdığı Tahsin Paşa’nın şu sözleri de izleyicileri etkiledi: “Ben Hünkarımızın belindeki silahım, ayağınızı denk alın. Yoksa o namludaki mermi olur!”

Payitaht Abdülhamid 123. Bölüm İzle

Payitaht Abdülhamid 123. Bölüm Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 123. Bölüm 2. Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 122. Bölümde Neler Oldu?

İngilizler hadiseyi kamuoyuna ilan etmemek için saraya tek şart koşarlar: Osmanlı’nın Akabe’den çekilmesi… Kendisinden emin olan Sultan Abdülhamid, Hechler’i yeniden ortaya çıkarmak için bir oyun kurar. Sarayda gazetecilerin de katıldığı bir davette, keman dinletisi gerçekleştirir. Artin’i korumak üzere görevlendirilen Söğütlü ve ekibi Eşref Aziz’in gayrinizami harpçi olduğunu öğrenir. Söğütlüler, Eşref Aziz’i attıkları hapisten çıkarırlar. Ancak diğer taraftan üçlerin kilit isimleri Zakaryan ve Tatavlalı Eşref Aziz’i öldürmek için tuzağa çekerler. Abdülhamid’in iyi niyetli tavrı Fatma’nın onun hakkındaki olumsuz düşüncelerini değiştirmeye yetmez. Bidar’ın aşırıya kaçan tedbirleri herkesi bunaltır. Fatma haremde beli hançerli dolaşmaya başlayınca Bidar’ın şüpheleri iyice artar. Bidar ve Fatma Abdülhamid’in huzurunda restleştiğinde haklı çıkan kim olacaktır? Eşref Aziz tuzaktan kurtulabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir