Çakallarla Dans 6 Geliyor!
0

Türk sinemasının sevilen komedi serisi Çakallarla Dans serinin 6. filmi için biraraya geldi. En son 2018 yılında yayınlanan serinin son filminin ekibine yeni isimlerde katıldı. Okuma pravoları başlayan filmin yakın zamanda çekimlerinin başlaması bekleniyor.

Sevilen komedi filmi serisi Çakallarla Dans’ın yeni filmi için çalışmalar başladı. Çakallarla Dans 6‘nın ilk okuma provası gerçekleştirildi. 4 sene sonra tekrar biraraya gelen ekip yeni ve eski isimlerden oluşuyor. Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın’ın yanı sıra Ebru Cündübeyoğlu, Nurettin Sönmez, Elvan Dişli, Mine Kılıç ve Kemal Zeydan’ın da rol alacağı filmin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak. Senaryosu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’nin imzasını taşıyan filmin ekibi hem hasret giderdi hem de hikâyeyi okurken eğlenceli anlar yaşadı.

Çakallarla Dans serisi, genelde önceki filmin devamı niteliğinde olacak şekilde hayata geçirilmişti. Haliyle Çakallarla Dans 6’nın da böyle olacağı düşünülüyor. Çakallarla Dans 6 filminin ne zaman vizyona girebileceği ise henüz netlik kazanmamış durumda. Tahmini olarak 2023 yılında filmi vizyonlarda görebilirisiz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir