1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ada Masalı 24. Bölüm

Ada Masalı 24. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Ada Masalı 24. Bölüm ile 1 Aralık Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin sevilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sevilen dizi Ada Masalı 23. Bölüm ile 24 Kasım Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Haziran ile Poyraz’ın beklenmedik bir şekilde otelde buldukları bebek, Kırlangıç Adası’nın yeni gündemi oldu. Peki Ada Masalı 24. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ada Masalı 24. Bölüm Ön İzle

Ada Masalı 24. Bölüm Fragmanı

Ada Masalı 23. Bölüm Özeti

Otelde çıkan kargaşa sırasında bebeğin ortadan kaybolması herkesi endişelendirirken Haziran ile Poyraz Hanife ve bebeğinin peşine düşer. Nehir Okan’la yakınlaşmaya başlarken Suzan, Sadık için bir tehdit olmaya devam eder. Biricik, Beyazıt’ın kıskançlığından rahatsız olurken Beyazıt ise Biricik’in istediği gibi biri olmak için Görkem’den dersler alacaktır. Alper ve Melisa çiftini evliliğin ilk günlerinden bazı zorluklar beklerken onlara yardım eli Selma ve Fatih çiftinden gelecektir. Zeynep ise hastalığının bilinmesini istemezken hiçbir şey beklediği gibi gitmez.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir