1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 17. Bölüm

Çukur 4. Sezon 17. Bölüm
0

Show tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur 109. bölüm ile devam ediyor. Çukur 4. Sezon 17. Bölüm ile 28 Aralık Pazartesi akşamı Show tv ekranlarında yayınlanacak.

Çukur 108. son bölüm pazartesi akşamı yayımlandı. Yamaç, ağabeyini kaybetmesinin ardından intikam için harekete geçmiş ve Erdenetler ile mücadelesine başlamıştır. Erdenetler ile savaşan Koçovalılar yeni bir ismin savaşa dahil olmasıyla yeni bir dönüm noktasına ulaşır. Nehir ve Efsun da Erdenetler’den kurtulmak için güçlerini birleştirir. Selim’in ölümü sonrası Koçovalılar ve Erdenetler arasındaki savaşın kızıştığı Çukur 108. son bölümde Kulkan’ın hamlesi dikkat çekti. Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur’un 21 Aralık tarihli bölümünde Nehir ve Efsun’un rehin tutulması dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Cengiz Erdenet’in Yamaç Koçovalı’nın eline düştüğü Çukur 4. sezon 16. bölümde neler oldu?
Çukur 109. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 4. Sezon 17. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ILpOUdBMXZY”]

Çukur 4. Sezon 17. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=iaiKMLZjEQs”]

Çukur 4. Sezon 16. Bölüm Özeti

Çukur dizisinin son bölümünde, Koçovalılar ve Erdenetler arasındaki savaşa yeni katılan Kulkan, Çukur’un karşısına hiç beklemedikleri yerlerde çıkarken bir yandan da Nehir ve Efsun’u rehin tutmaya devam edecek. Güçlerini birleştiren Nehir ve Efsun, Erdenetler’in elinden kurtulmak için harekete geçecek. Bir süredir Çukur’u uzaktan takip eden Nedim’in Koçovalılar’dan sürpriz bir isteği olacak. Cengiz Erdenet’i bitirmeye bir adım daha yaklaşan Yamaç, Kulkan’ın hiç beklenmeyen hamlesiyle bir kez daha çok zor bir tercihle karşı karşıya kalacak.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap