1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Uzak Şehrin Masalı 3. Bölüm

Uzak Şehrin Masalı 3. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Uzak Şehrin Masalı yeni bölümleri ile Paar akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Uzak Şehrin Masalı 3. Bölüm ile 26 Eylül Pazar akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Uzak Şehrin Masalı, ikinci bölümü ile 19 Eylül Pazar akşamı FOX ekranlarında seyircilerle buluştu. Dizide Umay’ın, kocası Affan’ın zulmünden kaçması ve çocuklarıyla hayata yeniden tutunmak için verdiği savaş işleniyor. Uzak Şehrin Masalı dizisinin son bölümünde; Eski Tepe köyü dikkat çekti. Uzak Şehrin Masalı 3. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Uzak Şehrin Masalı 3. Bölüm Fragmanı

Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm Özeti

Umay, ona oğlunu getiren Kürşat’ı iyileştirmek için elinden ne gelirse yapmaktadır. Kürşat’ı evde gören Sonay ise hayatının şokunu yaşar çünkü bu adam yıllar önce kaybettiği kocası Serhat’a çok benzemektedir. Affan, Melik’i geri almak ve Umay’a hesap sormak için mandırayı basar ama karşısına Kürşat çıkar.

Yaka paça dayak yiyen Affan, Kürşat’tan çok şüphelenmiştir. Kimdir bu adam? Ama bu sefer de Sonay çıkar sahneye… Kürşat’ın kendi kocası olduğunu söyler. Herkes donakalır. Özellikle Murat, yıllar önce kaybettiği babasının yaşadığına kesinlikle inanmıyordur. Onun aranan kaçaklardan biri olduğuna emin olan Affan ile Murat, Kürşat’ı ihbar eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir