Camdaki Kız 42. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Camdaki Kız 42. Bölüm ile 5 Mayıs Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile heyecan dolu anları yaşatmaya devam ediyor. 28 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelen Camdaki Kız son bölümü reyting sıralamasında Total de 4,97 puan alarak Total de 4. oldu. Camdaki Kız 41. Bölümde; Hayri ve Nalan’ın gizlice çekilen fotoğrafları konakta bomba etkisi yaratırken, Koroğlu ailesine karşı gelen Muzo’nun evlilik kararı şoke etti.

Camdaki Kız 42. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 42. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 41. Bölüm Özeti

Nalan ve Hayri’nin fotoğrafını gören Sedat, Nalan ile yüzleşir. Hayri’nin söyledikleri kulağında çınlayan Nalan ise, Sedat’a karşı sert duruşunu korur. Nalan, bu durumdan nasıl kurtulacak? Nalan, Sedat’a karşı sert duruşunu korurken, Hayri de fotoğraflarını çeken magazincilerin peşine düşüyor. Nalan’la fotoğraflarını çeken magazinciler, Hayri’nin hamlesiyle Cana’yı ele verecek mi? Hayri’nin notunu Nalan’ın odasında bulan Feride, Nalan’ın yine canını yakacağını ve bunun hesabını soracağını düşünür. Ancak Nalan’ın tepkisi beklenmedik derecede sert olur. Feride, ilk kez kendisine karşı çıkan Nalan’a nasıl tepki verecek?

Muzo, Selen’in hayatına müdahale etmesinin ardından tüm ailesine karşı tavır alır. Rafet ve Selen’in Pera’nın kim olduğunu öğrenmesiyle olaylar iyice çıkmaza girer. Pera hakkında araştırma yapmaya karar veren Rafet, Pera’nın Pervin’in kızı olduğunu öğrenir. Muzo ise Pera ile evlenmeye karar verdiğini ailesine açıklayınca herkes şoke olur. Hayri’nin Nalan’la fotoğraflarının ortaya çıkması Feride’yi harekete geçirir. Ancak Hayri, tüm cesaretini toplayarak öyle bir hamle yapar ki başta Nalan olmak üzere herkes şoke olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir