Sadakatsiz 30. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sadakatsiz 30. Bölüm ile 19 Mayıs Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 29. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Burak Sergen’in yer aldığı dizinin yeni bölümleri Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Son bölümde; Volkan, Asya’yı şaşırtıyor ve son kez kapısına geliyor. Derin ise korkuları ile başbaşa kalıyor. Derin’in çaresizliği ile büyük bir ikileme sürüklenen Volkan boşanma kararını yeniden düşünmek zorunda kalır. Sadakatsiz 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 29. son bölüm özeti.

Sadakatsiz 30. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=8_GrD9KD7I0″]

Sadakatsiz 29. Bölüm Özeti

Üzerine oynanan oyunları bozmaya kararlı olan Asya’nın ortaya çıkardığı, gerçekler hem Derin hem ailesi için büyük çatışmaların habercisi olur.

Büyük bir çıkmaza düşen Volkan Asya’ya kendini anlatmayı bu kez başaracak mıdır, yoksa ikilinin arasındaki yüzleşme bu defa bir sonun mu başlangıcıdır? Yapacağı yeni başlangıçlar için büyük heyecan duyan Asya’nın karşısına çıkan hangi sürpriz, hiç beklemediği bir sayfanın açılmasını sağlayacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir