1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 18. Bölüm

Yargı 18. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının izlyicileri ekran başına kilitleyen dizisi Yargı yeni bölümleri iel Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yargı 18. Bölüm ile 30 Ocak Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Her bölümü ayrı bir heyecanla devam eden Yargı bölümleri izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yargı dizisinin 17. bölümünde; Çınar yine Serdar ile hareket eder ve tehlikeli planlara dahil olur. Ceylin ise serbest kaldıktan sonra Ilgaz ile olay yerine gider ve cinayeti kendisinin işlemediği hatırlar. Peki merak edilen soru Engin’i kim öldürdü?

Yargı 18. Bölüm Fragmanı

Yargı 18. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 17. Bölüm Özeti

Ilgaz’ın yönlendirmeleriyle, Engin’in öldüğü geceye ait detayları hatırlamaya başlayan Ceylin için artık bazı şeyler netleşmeye başlamıştır. Şüpheleri Ceylin üzerinden kaldıracak ipuçları ortaya çıktıkça Ilgaz, Ceylin’in masumiyetine giden yola kendinden emin adımlarla çıkmak ister; ancak, onu büyük engeller beklemektedir.

Oğlunun dosyasını gittikçe karıştıran ve Ceylin lehine olan deliller, Yekta’nın iyice saldırganlaşmasına sebep olur. Seda, Merdan’ın verdiği görevi yerine getirmek için Yekta’ya yakın dururken, Çınar ise yine risk alarak Serdar’la hareket etmeyi kabul eder ve tehlikeli bir plana dahil olur. Üstelik bu sefer yalnız değildir.

Ne zaman düşseler daha güçlü kalkabilmek için birbirlerine ihtiyaç duyduklarını fark eden Ilgaz ile Ceylin için ufukta yeni bir yol görünmektedir. Ancak bu sefer daha büyük kararların gölgesinde uzanan bu yol, onları yeni bir eşiğe taşımak üzeredir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir