Maria ile Mustafa 5. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen ATV dizisi Maria ile Mustafa yeni bölümü ile devam ediyor. Maria ile Mustafa 5. Bölüm ile 4 Ekim Pazar akşamı ATV ekranlarında olacak.

Maria İle Mustafa dizisi dün akşam 4. son bölümle ekranlara geldi. Dizinin bu akşamki son bölümünde, Maria, başlarına gelen her şeyden sorumlu olduğunu düşünerek kendini suçlarken bir bebekleri olacağını öğrenen Mustafa, mutlu olmaları için zor bir karar verdi. İşte Maria İle Mustafa 5. yeni bölüm fragmanı.

Maria ile Mustafa 5. Bölüm Fragmanı

Maria ile Mustafa 5. Bölüm 2. Fragmanı

Maria ile Mustafa 4. Bölümde Neler Oldu?

Maria, başlarına gelen her şeyden sorumlu olduğunu düşünerek kendini suçlarken bir bebekleri olacağını öğrenen Mustafa, mutlu olmaları için zor bir karar verir. Feriha gizlice öğrendiği bu kararı Kudret’e yetiştirir.

Mustafa’nın verdiği kararı öğrenen Kudret, Maria’yı da alıp konağa yerleşmesini önerir. Nadire ile Nihat, bu defa Nisan ve Rüzgar yüzünden karşı karşıya gelmek zorunda kalırlar! Diğer yandan Gonca, Maria ile Mustafa’yı öldürmeye çalışan Galip’le yüzleşir.

Mustafa’nın Maria için kızını boşayacağını öğrenen Haşmet harekete geçer. Mustafa’nın verdiği önemli karar ortaya çıkınca, başta Gonca olmak üzere herkes büyük bir şok yaşar!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir