Çatı Katı Aşk 13.Bölüm
0

Cumartesi akşamları izleyicileri ile buluçan Çatı Katı Aşk dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Çatı Katı Aşk 13.Bölüm ile 3 Ekim Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Kanal D’nin cumartesi akşamları yayınlanan dizisi Çatı Katı Aşk’ın 26 Eylül tarihli yayınlanan son bölümüne, küçük bir hafıza kaybı yaşayan Saadet Hanım ortalığı karıştırması ve Şenay’ın Ateş’e gösterdiği DNA raporu damga vuran anlardan oldu. Heyecanlı bölüm sonrası gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Çatı Katı Aşk 13.Bölüm Fragmanı

Çatı Katı Aşk 12.Bölümde Neler Oldu?

Asaf patlamaya hazır bir bomba gibi Yılmaz ailesinin bahçesine düşmüştür. Gülriz ve Ateş’in çabasıyla evden çıkarılan Asaf’ın öfkesi dinecek gibi değildir. Celal, Perihan’ın bu karmaşadan bunalmış olmasına ve herkesin barut fıçısı gibi dolanmasına daha fazla dayanamaz ve ailece felekten bir gün çalmaya karar verir. Ateş ve Yasemin’i dahi istenmediği bu organizasyona tabi ki iki davetsiz misafir de katılacaktır.

Diğer yandan Şenay’ın kim olduğunu çözmeye çalışan Ateş, sonunda Ayşen’le ilgili şok edici bir gerçek öğrenir. Bu durumu Ayşen’le konuşmak için Ateş herkesten gizlice buluştukları sokakta hiç beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Bu sürpriz dörtlüyü zora sokacak ve birçok yalanın gün yüzüne çıkma tehlikesi doğuracaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir