1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baht Oyunu 15. Bölüm

Baht Oyunu 15. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Baht Oyunu yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Baht Oyunu 15. Bölüm ile 28 Eylül Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

21 Eylül Salı akşamı Baht Oyunu 14. Bölüm ile ekranlara geldi. Artık aşkını gizli saklı yaşamak istemeyen Bora, Ada’nın ailesi ile konuşmaya karar verdi ancak Nergis’in ona destek olma niyeti yoktu. Baht Oyunu 15. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda, Ada’yı kıskanan Bora, kendince bir plan yapıyor ve işler hiç ummadığı şekilde karıyor.

Baht Oyunu 15. Bölüm Fragmanı

Baht Oyunu 14. Bölüm Özeti

Bora, Celal’in ziyaretinin sebebini sorgularken, Ada için gerçekleri saklamak zor bir hal alır. Ada ve Bora’nın romantik bir anında kapıda beliren davetsiz misafir karşısında Ada ne yapacağını şaşırır. Bora, Celal’in ziyaretinin sebebini sorgularken, Ada için gerçekleri saklamak zor bir hal alır.

İlişkilerini gizli saklı yaşamak istemeyen Bora, Ada’nın ailesiyle konuşmaya kalkar. Nergis bu ilişkinin önüne geçmek için elinden geleni yaparken, Rüzgar ve Tuğçe’nin Ada ve Bora’yı ayırma planları devreye girer. Ada’nın Bora’dan ayrılmayacağını fark eden Nergis, Rüzgar’ı yemeğe çağırır ve Ada’nın aklına Rüzgar’ı işlemeye çalışır. Zor bir sınavdan geçen ikilinin aşkı, tüm bu engellere karşı durmayı başarabilecek mi?

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-39

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir