1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 15. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 15. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Alparslan Büyük Selçuklu 15. Bölüm ile 28 Şubat Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi heyecan dolu bir bölümü geride bıraktı. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 14. bölümünde; Süleyman ve Alparslan’ın sevinci dikkat çekti. Alparslan bulduğu iz sayesinde masum olan kişilerin hapsedildiği evi sonunda öğreniyor.

Alparslan Büyük Selçuklu 15. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 15. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 14. Bölüm Özeti

Mazlum insanları öldürdüğü iddiasıyla suçlanan Alparslan, sürdüğü iz sayesinde masumların tutulduğu evi bulmuştu. Emir Bozan’ı masumların tutulduğu evde yakalayan Alparslan, kılıcını Bozan’ın boynuna dayamıştı. Bozan’ın sonu artık geldi, maskesi düştü mü? Alparslan, Emir Bozan’ı öldürüp Karmatiliğin sonunu getirecek mi? Karaca ve Akınay’ın kendilerini izlediğinden habersiz konuşan Akça ve Alpagut, hem Alpagut açığa çıkmadan hem de Karaca’nın ithamlarına maruz kalmadan bu hadiseden sıyrılabilecek mi? Akınay, oğlu Alpagut’u görecek mi? Karaca, Akça’nın bir Bizanslı ile işbirliği yaptığını Akınay’a gösterebilecek mi?
Karargahtaki zafiyetten yararlanan Diyojen, Yınal’ı ve askerlerini kuşatmıştı. Diyojen karargahı almak için neler yapacak? Yınal, yardım için Selçuklu’ya haber gönderebilecek mi? Askerlerinin sabırsızlığa karşı dirayetini koruyabilecek, karargahı savunabilecek mi? Diyojen’in karargahı kuşattığından habersiz olan Kekavmenos ve Dukas, bu bilgiyi öğrenince Diyojen’e ne söyleyecekler.

İlginizi Çekebilir
Ariza-bolum-23

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir