1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 112. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 112. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 112. Bölüm ile 11 Kasım Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 111. bölümüyle ekrana geldi. İlgiyle izlenen dizide Ümit’in ölümü yeniden gündem oldu. Cinayet zanlısı olarak tutuklanan Züleyha’nın son durumu ne olacak?

Bir Zamanlar Çukurova 112. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 112. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 111. Bölüm Özeti

Tek başına oyun oynayan Leyla, korkunç bir kaza sonucu balkondan düşer. Konakta büyük bir panik yaşanırken Züleyha, Fikret’le beraber Leyla’yı hastaneye yetiştirir. Kazanın ihmal sonucu yaşanması konak çalışanları için korkulu bir bekleyişe sebep olur.
Betül’ün Yamanlar Holding’e verdiği zarar iyice ortaya çıkar. Züleyha’nın çıkmaza girdiğini gören Hakan, tereddüt etmeden büyük fedakârlıklar yapmaya kalkınca Abdülkadir’le karşı karşıya gelir. Ortağıyla çıkar çatışması yaşayan Abdülkadir, Hakan’a intikam planlarını hatırlatır ancak Hakan, Züleyha’ya âşık olduğunu itiraf eder.

Aldığı gizemli telefon sonucu kızının cinayete kurban gittiğini öğrenen Ümit’in babası, savcıya gidip durumun araştırılmasını ister. Yapılan otopsinin ardından Ümit’in ateşli silahla öldürüldüğü açığa çıkınca Züleyha’yı büyük bir korku kaplar ve Fikret’e koşar. Kafa kafaya veren Züleyha ve Fikret, bu durumun içinden çıkmak için çare ararken, Abdülkadir ve Hakan’ın sakladığı cinayet silahı ortaya çıkacak mıdır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir